Jak powstaje szkolenie?

1

Pierwszym etapem naszej współpracy jest opracowanie koncepcji. Zastanawiamy się wspólnie, jaka ścieżka szkoleniowa bedzie najefektywniejsza w Twoim przypadku. Wraz z trenerami spisujemy wszystko, co w szkoleniu ma sie znaleźć. Od luźnych pomysłów po twardą wiedzę.

2

Krok drugi to dobranie odpowiednich narzędzi i metod które w najefektywniejszy sposób pozwolą na przekazanie treści. Na tym etapie tworzymy wstępny szkic skolenia w którym umieszczamy plan interakcji, planujemy grafiki, zdjęcia lub filmy które będą użyte w e-learningu.

3

To etap, w którym wszystkie potrzebne treści przekładamy na kompletny scenariusz. W scenariuszu zawierają się wszystkie uzgodnione wczesniej interakcje, quizy, cała treść oraz sposób przedstawienia. Umawiamy plany zdjęciowe, ilustratorów którzy przygotują grafiki, fotografów oraz sesje.

4

Nad Twoim szkoleniem pracuje projektant, który tworzy ekrany, mechanizmy działania, quizy i gry. Umieszcza grafiki, lektora lub filmy. Sprawdza działanie wszystkich interacji.  

5

To już prawie koniec. Testujemy wspólnie działanie szkolenia.

  

6

START! Szkolenie ląduje na platformie. Od teraz Twoi pracownicy mogą podnosić swoją wiedzę i umiejetności na szkoleniu e-learningowym!

  

7

Ważny jest dla nas Twój feedback. Czy pracownicy chętnie uczestniczą w szkoleniu? Jakie interakcje były dla nich najbardziej interesujące? Które rozwiązania ich zaskoczyły? Czy treść przekazana na takim szkoleniu łatwo zapadała w pamięć? Daj nam koniecznie znać, abyśmy stale poprawiali naszą jakość. 

  

Kliknij, aby przenieść się do formularza kontaktowego.